پایگاه خبری - اطلاع‌رسانی وب ‌دا - خراسان شمالی
جمعه ٤ خرداد ١٣٩٧ -
»
اخبار زیر مجموعه های علوم پزشکی خراسان شمالی


گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۲۹ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۴۳۰ مورد

تعداد بازدید های کل : ۸۷۷۶۷۲ مورد

دوشنبه ٢٦ تیر ١٣٩٦ ساعت ١٠:٣ ق.ظ   ( بازدید : 383 نفر )

تیم ارزیابان بیرونی اعتباربخشی بیمارستان های دانشگاه روند آموزشی بیمارستان های آموزشی دانشگاه را مطلوب و مناسب اعلام کردند .

به گزارش وبدا تیم ارزیابان بیرونی اعتباربخشی بیمارستان ها ، روند آموزشی بیمارستان های آموزشی دانشگاه را طی بازدید دو روزه از بیمارستان های دانشگاه مورد بررسی قرار دادند.
دکتر مظفری مسئول تیم ارزیابی کننده اعتباربخشی بیمارستان های آموزشی دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولین و مدیران دانشگاه اعلام کرد که مطابق مستندات ارسال شده و مشاهدات میدانی، بسیاری از سنجه ها و شاخص های مربوط به اعتباربخشی در حد مطلوب و مناسب است .
وی همچنین از حمایت های ریاست محترم دانشگاه جهت ارتقاء وضعیت آموزشی بیمارستان ها تقدیر نمود و خاطرنشان کرد : یکی از مهمترین نکاتی که در مجموعه این دانشگاه مشاهده نمودم ؛کار تیمی و جو برادرانه و صمیمی میان مجموعه است .
مسئول تیم اعتباربخشی افزود: یکی از درخشان ترین بخش هایی که در سیستم آموزشی ،بهداشتی و درمانی این دانشگاه مشاهده نمودیم سیستم بسیار مناسب فناوری اطلاعات دانشگاه است که به جناب آقای دکتر گلمکانی در این خصوص تبریک ویژه عرض می نمایم.
دکتر گلمکانی رئیس دانشگاه نیز ضمن تشکر از تیم ارزیابی کننده و تشکر از زحمات همه مدیران و پرسنل دانشگاه، اظهار داشت : مجموعه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خود را به کار خواهد بست تا همچنان در مسیر توسعه کمی و کیفی آموزش و نیز خدمت رسانی به مردم حرکت کند

دکتر گلمکانی توضیح داد: هدف نهایی تمام اقداماتی که در حوزه های درمان، آموزش، بهداشت و پژوهش انجام می شوند ارتقاء سلامت افراد و جامعه می باشد واعتقاد من این است که تحول سلامت بدون انجام تحول در آموزش میسر نخواهد بود.

وی تصریح کرد :با توجه به مشکلاتی که از قدیم در حوزه درمان بود، طرح تحول از درمان شروع شد اما این تحول با تحول آموزش کامل خواهد شد.

وی تاکید کرد : انتظار من از مدیران، اعضای هیئت علمی و کارکنان این است که بسته های طرح تحول در آموزش را با قدرت اجرا نمایند و همانطور که در طرح تحول در حوزه درمان سرآمد هستیم در حوزه تحول در آموزش نیز سرآمد باشیم .


منبع : وب دا چاپ مطلب ارسال خبر به دوستانرتبه بندی شما به مطلب فوق:

دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.