پایگاه خبری - اطلاع‌رسانی وب ‌دا - خراسان شمالی
جمعه ١ شهریور ١٣٩٨ -
»
اخبار زیر مجموعه های علوم پزشکی خراسان شمالی


گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۱۷ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۹۷ مورد

تعداد بازدید های کل : ۱۲۶۲۰۱۵ مورد

چهارشنبه ٢٥ اردیبهشت ١٣٩٨ ساعت ١٩:٥٤ ب.ظ   ( بازدید : 118 نفر )

رئیس هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، از اتمام مهلت ثبت نام داوطلبین خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر علی نظری اظهار کرد: درپنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری خراسان شمالی 60 نفر ثبت نام کردند.
وی با بیان اینکه در هیات مدیره شهرستان بجنورد و شهرستان‌های تابعه، در مجموع 31 نفر کاندیدای این انتخابات شدند، خاطرنشان کرد:  کاندیداهای این حوزه شامل دو بهیار، دو کارشناسی ارشد و عضو هیات علمی دانشگاه، سه کاردان و دو کارشناس اتاق عمل و هوشبری و 22 نفر پرستار است.
دکتر نظری ادامه داد: در هیات مدیره شهرستان شیروان و فاروج نیز در مجموع 29 نفر ثبت نام کردند که شامل سه بهیار، یک کارشناسی ارشد و عضو هیات علمی دانشگاه، سه نفر کارشناس اتاق عمل و هوشبری و  22 نفر کارشناس پرستاری است.
وی با اشاره به اینکه در هر هیات مدیره با آرای همکاران مشمول ماده 16 قانون پرستاری، 9 نفر به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره نظام پرستاری و سه نفر نیز عضو علی البدل انتخاب می شوند، تصریح کرد: با توجه به استقبال خوبی که از ثبت نام و کاندیداتوری در پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری خراسان شمالی به عمل آمد ، امیدواریم انتخابات نیز با حضور حداکثری همکاران گروه های پرستاری برگزار شود.
رئیس هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات نظام پرستاری دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، خاطرنشان کرد: نظام پرستاری در کنار نظام پزشکی جزو سازمان های مردم نهاد مستقل است که وظایف بسیار زیاد و مهمی در حراست و صیانت از حقوق بیماران و همچنین حقوق کارکنان این صنف بر عهده دارد.


منبع : وب دا چاپ مطلب ارسال خبر به دوستانرتبه بندی شما به مطلب فوق:

دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.