پایگاه خبری - اطلاع‌رسانی وب ‌دا - خراسان شمالی
یكشنبه ٦ بهمن ١٣٩٨ -
»
اخبار زیر مجموعه های علوم پزشکی خراسان شمالی


گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۱۶ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۳۰۷ مورد

تعداد بازدید های کل : ۱۴۴۰۶۱۸ مورد

یكشنبه ١٥ دی ١٣٩٨ ساعت ١٢:١٢ ب.ظ   ( بازدید : 142 نفر )

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی گفت: زوج های نابارور خراسان شمالی، در مرکز درمان ناباروری بیمارستان بنت الهدی بجنورد پذیرش می شوند.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا، دکتر قاسم بیانی با بیان اینکه حدود 10 تا 20 درصد زوج های جامعه با مشکلات ناباروری مواجه هستند، اظهار کرد: این مرکز تخصصی به عنوان نخستین مرکز پذیرش و درمان زوجین نابارور، فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی ادامه داد: این مرکز در حال حاضر خدماتی همچون بررسی وضعیت زوجین به لحاظ ناباروری، IUI و خدمات دارو درمانی را ارائه می دهد.

دکتر بیانی ابراز امیدواری کرد که با تامین بودجه و توسعه فضای فیزیکی، خدمات IVF و ICSI نیز در آینده ای نزدیک به بیماران ارائه شود.

وی مرحله  IUIرا شامل تزریق داخل رحمی اسپرم عنوان کرد و افزود: در این مرحله نمونه اسپرم گرفته شده و پس از انجام یکسری از آزمایشات، به داخل رحم تزریق می شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: با توجه به هزینه های گزاف درمان ناباروری در مراکز خصوصی و هزینه های جاری سفر به سایر استان ها، پیش بینی می شود این مرکز مراجعین زیادی داشته باشد.

دکتر بیانی با اشاره به حضور دکتر طوبی فرازمند فلوشیپ درمان ناباروری در این بیمارستان اظهار کرد: این مرکز همه روزه آماده پذیرش و ویزیت زوج های نابارور است.


منبع : ت1-1334آ چاپ مطلب ارسال خبر به دوستانرتبه بندی شما به مطلب فوق:

دیدگاه‌ها 1 نظر

یكشنبه ١٥ دی ١٣٩٨ ساعت ٢٠:٩ ب.ظ

با عرض سلام و خسته نباشید، ظاهرا یک اشتباه تایپی در متن این خبر وجود دارد، اختصار ICSI به جای ICFI صحیح می باشد.