پایگاه خبری - اطلاع‌رسانی وب ‌دا - خراسان شمالی
شنبه ٢٠ خرداد ١٤٠٢ -
»
اخبار زیر مجموعه های علوم پزشکی خراسان شمالی


گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۲۸ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۴۲۹ مورد

تعداد بازدید های کل : ۲۹۲۱۵۹۱ مورد

چهارشنبه ١١ شهریور ١٣٩٤ ساعت ٨:٥٨ ق.ظ   ( بازدید : 1191 نفر )

 

وزیر بهداشت عنوان کرد: دلنشین‌ترین لحظات برای من، تماشای لبخند پیر و جوان و کودکی است که بیماری، جسمشان را رنجور کرده اما نتوانسته خنده را از لب‌های‌شان محو کند.

به گزارش " رویکرد "   سیدحسن قاضی‌ زاده هاشمی،وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان مطلب جدیدی را در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد
وی با انتشار تصویر زیر نوشت: ««روز شنبه در یکی از بیمارستانهای نجف آباد این مادر خوش زبان را زیارت کردم. دعای زیر لب و مدام او، که شامل حال همه می شد، حس و حالم را عوض کرد.
به همراهان گفتم "یاد بگیرید،این مادر با اینکه بیمار است اما دائم جوان‌ها را دعا می کند..." و بعد یادم آمد اضافه کنم "البته خودشان هم خیلی سن و سالی ندارند..." که نتیجه اش شد همین لحظه و خنده دلنشین همراهان در قاب تصویر""

وی همچنین اضافه کرد: «شادی، گمشده جامعه ماست. اما برای ما و همکارانی که همیشه با درد و رنج بیماران سر و کار داریم، چه بسا بیشتر؛ شاید دلنشین ترین لحظات برای من، تماشای لبخند پیر و جوان و کودکی است که بیماری، جسمشان را رنجور کرده اما نتوانسته خنده را از لب هایشان محو کند؛ واقعیت را بگویم؛ من رفته بودم به این مادر بیمار روحیه بدهم اما از او روحیه گرفتم.

قدر همه مادرهای سرزمینمان را که عصاره مهربانی اند، بدانیم

 


منبع : دانشکده پرستاری و مامایی چاپ مطلب ارسال خبر به دوستانرتبه بندی شما به مطلب فوق:

دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.