پایگاه خبری - اطلاع‌رسانی وب ‌دا - خراسان شمالی
چهارشنبه ٤ خرداد ١٤٠١ -
»
اخبار زیر مجموعه های علوم پزشکی خراسان شمالی


گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۲۱ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۳۷۴ مورد

تعداد بازدید های کل : ۲۴۲۲۰۴۵ مورد

یكشنبه ١١ اردیبهشت ١٤٠١ ساعت ١٣:٥٨ ب.ظ   ( بازدید : 16 نفر )

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از برگزاری اختتامیه پانزدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری و بزرگداشت مقام استاد در روز پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه جاری خبر داد.

به گزارش وب‌دا، دکتر بهرام بیباک با اعلام این خبر گفت: اختتامیه پانزدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری و مراسم گرامیداشت مقام استاد روز پنجشنبه 22 اردیبهشت ماه سال جاری در محل مجتمع فرهنگی تفریحی روئین اسفراین از ساعت 8 لغایت 16 عصر برگزار می شود.


معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، هدف از برگزاری این جشنواره را معرفی و تجلیل از فرایندهای آموزشی برتر دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و ترویج نوآوری و ابداع فرآیندهای جدید و تجلیل از مقام شامخ اساتید دانشگاه برشمرد.


وی ادامه داد: جشنواره شهید مطهری هر ساله با انتخاب فرایندهای نوآورانه در حیطه های شش گانه (تدوین و بازنگری برنامه های آموزشی، ارزشیابی، روش های یاددهی و یادگیری، آموزش الکترونیک، محصولات آموزشی و مدیریت رهبری آموزش) برگزار می شود که در این مراسم از صاحبان برتر فرایندهای دانشگاهی و اساتید منتخب دانشکده ها و نمونه دانشگاه تجلیل خواهد شد. 


بر پایه این خبر برنامه های هفته آموزش در دانشکده های بهداشت، پرستاری، پزشکی و دندانپزشکی را به ترتیب از هفدهم لغایت بیستم اردیبهشت ماه در قالب هم اندیشی اعضای هیات علمی با معاون آموزشی دانشگاه، برپایی غرفه، تریبون آزاد، مسابقات دانشجویی، برگزاری ژورنال کلاب یا جلسات تخصصی ارائه فرایندها، ارائه و تقدیر از ایده های نوآورانه دانشجویی خواهد بود.


منبع : وب دا چاپ مطلب ارسال خبر به دوستانرتبه بندی شما به مطلب فوق:

دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.