پایگاه خبری - اطلاع‌رسانی وب ‌دا - خراسان شمالی
سه شنبه ١٨ مرداد ١٤٠١ -
»
اخبار زیر مجموعه های علوم پزشکی خراسان شمالی


گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۱۷ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۱۵۶ مورد

تعداد بازدید های کل : ۲۵۳۱۰۴۷ مورد

چهارشنبه ١٢ مرداد ١٤٠١ ساعت ٧:٥٤ ق.ظ   ( بازدید : 112 نفر )

سرپرست مدیریت فاوا دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از خرید 14میلیارد ریال در قالب اوراق، تجهیزات سرور و ذخیره‌سازی برای بیمارستان‌های استان در راستای تحقق اهداف و دستور العمل های سلامت الکترونیک خبر داد.

به گزارش وب‌دا، دکتر حمزه وحیدی‌فر روز چهارشنبه 12 مردادماه 1401 با اعلام این خبر گفت: با اختصاص اوراق بیش از 14 میلیارد ریال تجهیزات سرور و ذخیره سازی برای بیمارستان های استان خریداری شد.

 

وی افزود: خرید این تجهیزات علاوه بر کمک شایان به اجرای طرح های سلامت الکترونیک دانشگاه، حدود  160 ترابایت به ظرفیت ذخیره‌سازی  بیمارستان‌های امام علی(ع)، امام حسن (ع)، امام رضا (ع)، بنت الهدی، امام خمینی (ره) و پورسینا  اضافه خواهد کرد.

 

وی تصریح کرد: اعتبارات این تجهیزات پس از بررسی‌های دقیق در مدیریت فاوا و باتوجه به نیازهای هر بیمارستان با نظارت معاونت توسعه دانشگاه اختصاص داده شده است.

 

سرپرست مدیریت فاوا دانشگاه همچنین با اشاره به دیدار خود با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات  استان، گفت: این دیدار روز یکشنبه هفته جاری انجام و اتصال نقاط روستایی به‌منظور تکمیل طرح‌های سلامت الکترونیک پیگیری شد.

 

دکتر وحیدی‌فر اظهار کرد: این دیدار با حضور معاون بهداشت دانشگاه و در محل دفتر مهندس مرتضوی  برگزار شد و آخرین وضعیت نقاط روستایی فاقد اتصال بررسی و مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان در این خصوص مطرح شد.

 

وی گفت: با ایجاد بستر ارتباط در این نقاط با کمک اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تا پایان سال، پوشش ارتباطات در طرح سلامت الکترونیک به بیش از 90 درصد خواهد رسید.


منبع : وب دا چاپ مطلب ارسال خبر به دوستانرتبه بندی شما به مطلب فوق:

دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.