پایگاه خبری - اطلاع‌رسانی وب ‌دا - خراسان شمالی
چهارشنبه ٢ فروردین ١٤٠٢ -
»
اخبار زیر مجموعه های علوم پزشکی خراسان شمالی


گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۱۱ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۴۴۱ مورد

تعداد بازدید های کل : ۲۸۲۳۰۴۲ مورد


به منظور انعکاس هرچه مطلوب‌تر برنامه‌های هفته دولت و اطلاع‌رسانی خدمات قابل ارائه به مردم، هم‌افزایی روابط عمومی‌های واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با حضور مدیر روابط عمومی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش وب‌دا، مهندس مجید پورخیاط مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در این نشست که روز یکشنبه 30 مردادماه 1401 به‌صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، بر نقش اساسی روابط عمومی‌ها در ایجاد تصویر ذهنی مثبت از سازمان در بین مردم تأکید کرد.

 

وی با بیان اینکه با شروع دولت مردمی سیزدهم اقدامات قابل توجهی در حوزه بهداشت و درمان بخصوص در مناطق محروم اتفاق افتاده است، گفت: این اقدامات باید به شیوه‌های مختلف و با استفاده از هنر روابط‌عمومی‌ها به اطلاع مردم برسد.

 

وی تصریح کرد: هفته دولت فرصت مناسبی است تا همکاران روابط عمومی در واحدهای مختلف دانشگاه با اتکا به مهارت‌های تخصصی خود و ارائه گزارش‌های عملکرد، افکار عمومی را در جریان آنچه که در یک سال اخیر در واحد مربوطه اتفاق افتاده است، قرار دهند.

 

مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به راه‌اندازی نمایشگاه مجازی هفته دولت در این دانشگاه، اظهار کرد: هر یک از واحدهای تابعه دانشگاه باید در این نمایشگاه حضوری پررنگ داشته و گزارش اقدامات خود را ارسال کنند.

 

وی همچنین از تدوین شاخص‌هایی به منظور ارزیابی روابط‌عمومی‌های دانشگاه خبر داد و افزود: این شاخص‌ها طی هفته دولت رصد و در پایان روابط عمومی برتر معرفی خواهد شد.


منبع : وب دا چاپ مطلب ارسال خبر به دوستانرتبه بندی شما به مطلب فوق:

دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.