پایگاه خبری - اطلاع‌رسانی وب ‌دا - خراسان شمالی
چهارشنبه ٢٧ تیر ١٤٠٣ -
»
اخبار زیر مجموعه های علوم پزشکی خراسان شمالی


گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۸۸ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۱۳۴۵ مورد

تعداد بازدید های کل : ۳۵۱۳۵۵۰ مورد

یكشنبه ٢٨ آبان ١٤٠٢ ساعت ٨:٧ ق.ظ   ( بازدید : 179 نفر )

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در پیامی فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب سلام ا... علیها و روز پرستار را به این قشر صبور، زحمتکش و مجاهد، که جان خود را برای دفاع از سلامت هم استانی ها در کف اخلاص نهاده اند تبریک گفت.


به گزارش پایگاه خبری وبدا؛ در متن پیام دکتر جواد شاهین‌فر آمده است: 


نامگذاری میلاد با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها، بزرگ بانوی کربلا، به نام روز پرستار، فرصتی برای قدردانی از قشر فداکار و ایثارگر استان است که بی منت در ارائه خدمات درمانی و مراقبتی حضور دارند و زحمات آن ها در تامین سلامت جامعه نقش بسزایی دارد.


اکنون هزار و 456 پرستار در دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در همه میادین مبارزه حضور دارند که حضور و جانفشانی آن‌ها ستودنی، قابل تقدیر و کلمات از توصیف بزرگی ناتوان و عاجر است، فرشتگان سلامتی با همتی والا و تلاشی ارزشمند برای نجات جامعه و زندگی بخشیدن به انسان ها مخلصانه حضور دارند که بی تردید ایثارگری های آن ها در حوزه سلامت، تجلی یافته از درون پرستاران است.


حضور شرافتمندانه و ایثارگرانه این قشر زحمتکش در همه میادین  و تلاش خستگی ناپذیر این عزیزان برای سلامتی بیماران، برگ زرین دیگری بر افتخار آفرینی جامعه پرستاری افزوده و در حافظه تاریخی این کشور ثبت و ضبط شده است.


 اینجانب میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب (س) و روز پرستار به همه پرستاران پرتلاش و دلسوز بویژه پرستاران مجاهد استان تبریگ عرض می‌نمایم و آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون داریم.


منبع : وب دا چاپ مطلب ارسال خبر به دوستانرتبه بندی شما به مطلب فوق:

دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.