پایگاه خبری - اطلاع‌رسانی وب ‌دا - خراسان شمالی
شنبه ١١ آذر ١٤٠٢ -
»
اخبار زیر مجموعه های علوم پزشکی خراسان شمالی


گزارش بازدید وب سایت :

کاربران آنلاین : ۹ نفر

تعداد بازدید های امروز : ۸۹۷ مورد

تعداد بازدید های کل : ۳۰۷۹۷۷۷ مورد

یكشنبه ٢٨ آبان ١٤٠٢ ساعت ١٤:١٤ ب.ظ   ( بازدید : 64 نفر )

دوازدهمین نوبت آزمون جامع حضوری توجیهی بدو خدمت در تاریخ‌های 16 و 17 آذر ماه طی سه نوبت (نوبت اول: 8 صبح، نوبت دوم: 10.30 صبح و نوبت سوم: 13 عصر) برای کارکنان جدیدالاستخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار می‌شود.

 

به گزارش وبدا، داوطلبانی که تا مهلت مشخص شده 30 آبان، تمامی تیک‌های سبز فصول را دریافت و آزمون بسته اختصاصی محل خدمت خود را با موفقیت سپری کرده و فایل سوگندنامه را در سامانه بارگذاری کرده باشند، واجد شرایط شرکت در آزمون آذر ماه خواهند بود و می‌توانند در بازه زمانی مشخص شده (از ساعت 12 ظهر سه شنبه 7 آذر لغایت ساعت 12 شب شنبه 11 آذر)، با مراجعه به سامانه آموزش و توانمندسازی به آدرس  https://karmand.behdasht.gov.ir/ اقدام به ثبت نام و انتخاب یک حوزه امتحانی در یک روز و یک نوبت نمایند.


همچنین داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مذکور از تاریخ 14 آذر، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نموده و جهت به همراه داشتن در حوزه آزمون، پرینت نمایند.

 

لازم به ذکر است که نتایج نهایی آزمون جامع، تا تاریخ 30 آذر ماه بر روی سامانه آموزش و توانمندسازی قرار خواهد گرفت و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به صفحه خود، نتیجه آزمون را ملاحظه بفرمایند.


منبع : وب دا چاپ مطلب ارسال خبر به دوستانرتبه بندی شما به مطلب فوق:

دیدگاه‌ها 0 نظر

این مطلب فاقد نظر می باشد.